Armitron Mens 20/5048NVSVBN - RIP
Autorisert forhandler
Lærreim
Klokkens reim er av lær.
Mineralglass
Det slitesterke mineralglasset beskytter mot riper og støt.
Kvartsur
Vannbeskyttende: 100 meter (10 bar)
Klassifisert til 10 bar eller 100 meter. Det vil si at klokken kan benyttes når du svømmer. Merk at meterverdien (100) ikke er det samme som tillatt dykkedybde. Verdien refererer til luftrykket som benyttes i testen for vanntetthet (ISO 2281) og simulerer trykkpåvirkningen i stillstand. Ved aktivitet i vann økes trykkpåvirkningen merkbart og derfor er dybdemeterklassifiseringen i praksis lavere.
Kondens - viktig!
Klokkekasse av rustfritt stål
Vi har i dag følgende leveringsmetoder på Watchia:
| Leveringsmetoder Norge | Pris |
Merk: Dette er den estimerte leveringstiden fra fraktselskapene, og ikke en garantert leveringstid.
| Diameter | 40 mm |
|---|---|
| Tykkelse | 11 mm |
| Varenummer | 20/5048NVSVBN |
| EAN | 086702553457 |
| Merke | Armitron |
| Kjønn | Herreklokker |
| Lenketype | Skinn |
| Lenke/rem farge | Brun |
| Rem/lenke bredde | 20 mm |