Casio Baby-G Kuromi Collaboration BGD-10KKM-1ER
Støtsikker
En såkalt støtsikker konstruksjon beskytter klokken mot voldsomme støt og vibrasjoner.
Verdenstid
Stoppeklokkefunksjon - 1/100 sek. - 24 timer.
Timere – 1/1 min – 24 timer
5 daglige alarmer
Timesignal
Klokken kan stilles til å avgi et signal for hver time som går.
Superilluminator
Med et trykk på en knapp lyser displayet opp i en fasjonabel farge.
Automatisk kalender
Korrigerer automatisk for måneder med ulik lengde og selvfølgelig også ved skuddår.
Tastelyd kan aktiveres/deaktiveres
12/24-timers tidsangivelse
Tiden kan angis enten i et 12-timers (med AM og PM) eller tradisjonelt 24-timers format.
Resinreim
Mineralglass
Det slitesterke mineralglasset beskytter mot riper og støt.
Vannbeskyttende: 100 meter (10 bar)
Klassifisert til 10 bar eller 100 meter. Det vil si at klokken kan benyttes når du svømmer. Merk at meterverdien (100) ikke er det samme som tillatt dykkedybde. Verdien refererer til luftrykket som benyttes i testen for vanntetthet (ISO 2281) og simulerer trykkpåvirkningen i stillstand. Ved aktivitet i vann økes trykkpåvirkningen merkbart og derfor er dybdemeterklassifiseringen i praksis lavere.
Kondens - viktig!
Resin urkasse
Vi har i dag følgende leveringsmetoder på Watchia:
| Leveringsmetoder Norge | Pris |
Merk: Dette er den estimerte leveringstiden fra fraktselskapene, og ikke en garantert leveringstid.
| Diameter | 39 mm |
|---|---|
| Tykkelse | 14 mm |